| ערך עיר. קצת עלינו |

ברחובות השקטים של תל אביב, במיקומים נבחרים, נבנה בימים אלה מושג חדש: ערך עיר – סדרת הזדמנויות מגורים בתכנון ועיצוב מוקפדים, הכוללות מניפת שירות מגוונת לחיי יומיום נוחים ומספקים במיוחד.

מיזמי ערך עיר משתלבים בסביבה העירונית, שומרים על ערכיה של העיר ומבטיחים לכם אינספור אפשרויות בחירה של הרחוב, מרחב המגורים, העיצוב וסגנון החיים המתאים לכם.

| ערך עיר. זה לגמרי אישי |

ערך עיר הוא השם המשותף לסדרת בניינים משמעותיים בתהליך ההתחדשות העירונית של תל אביב. בנייני ערך עיר נבנים ברחובות השקטים והיפים ביותר בעיר, המיקומים שנבחרו בקפידה קרובים לגינות ציבוריות, ומרחבי המגורים מתוכננים לחצר מטופחת, חניה מקורה ומרפסות ירוקות.

ערך עיר הוא הבטחה למרחב מגורים מעוצב לטעמכם בסביבה נדירה, מבוקשת ומזמינה, בעיר שהיא בית. בחוץ, העיר הגדולה עם האנרגיה והקצב השונה שיש רק לה, ובפנים, הכל מתאים בדיוק לחיים, עד לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. לבחירתכם, מרחבי מגורים בני 4,3 ו-5 חדרים, בבניינים בני שש או שבע קומות שנולדו על שולחנות השרטוט של אדריכלים שאוהבים את תל אביב.

בולווארד טרה שמה לה למטרה לזהות הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בדרך ליצירת מיזמי נדל”ן בעלי ערך מוסף, היוצרים את תל אביב של המחר תוך מתן כבוד להיסטוריה האדריכלית של העיר ומבט אל תל אביב של העתיד על המרקם האנושי הדינאמי והייחודי שלה וסגנון החיים של תושביה.

כחברה שצמחה והתפתחה בתל אביב, בולווארד טרה רואה את עצמה כחלק בלתי נפרד מההוויה האורבנית המתחדשת של העיר, והערכים המנחים את פעילותה באים לידי ביטוי מיומה הראשון: הקפדה על איכות, מצוינות ושירות בכל היבטי הפעילות היזמית.

חברת בנייני העיר הלבנה הינה חלוצה בלימוד ויישום תוכנית השימור שאושרה בתל אביב, ומרכזת מאמץ רב באיתור וזיהוי מגמות עתידיות בהתאם לתמורות העירוניות הצפויות, ועל בסיס היכרותה העמוקה עם העיר תל אביב.

החברה יוזמת פרוייקטים ברחבי העיר בשיתוף פעולה מלא ופורה עם הגורמים השונים ברשויות ועם משרדי האדריכלים המובילים בתחומם.

חזון החברה הוא חידוש פניה של העיר תל אביב דרך יזמות מקצועית, יצירתית ואיכותית, והיא מעסיקה עשרות אנשי מקצוע מובילים בענף, אשר להם ניסיון רב והתמחות בצרכים הייחודיים האופיניים לתושבי העיר תל אביב.

 

| הפרויקטים שלנו |