ערך עיר. זה לגמרי אישי

הכל אישי… ולמותג ערך עיר מחויבים אנשים שחושבים על הרצונות, הדרישות, החלומות והשאיפות של אנשים. שלכם. לפניכם הפנים והשמות של העומדים בקדמת מיזם המגורים החשוב ביותר בתל אביב בשנים האחרונות:

שי פולונסקי

מייסד ומנכ"ל קבוצת בולווארד-טרה

שי, יוצא מערכת הבטחון, בעל ניסיון של למעלה מ- 20שנה בגיוס משקיעים, השבחות, תכנון, שיווק וביצוע של מיזמי בנייה רבים בתל אביב.

איציק בן שוהם

מייסד ויו"ר חברת בנייני העיר הלבנה

חברת ייזום נדל"ן הפועלת רק בתל-אביב למעלה מ-15 שנה.
איציק הביא לתחום הנדל"ן מחשבה יצירתית פורצת דרך. קידם במהלך השנים עשרות מיזמי בנייה ייחודיים בתחומי שימור וניוד, השבחות ומלונאות.

איריס ראור ברץ

מנכ"לית פעילות התמ"א של קבוצת בולווארד-טרה

לאיריס, לשעבר מנכ"לית פארק העסקים שרונה ומנכ"לית נמל תל אביב, ניסיון רב בניהול נדל"ן מול קהילה ותפישה ברורה ורבת-רבדים של טובת הפרט במרחב המגורים.

גבי קלמן

מנכ"ל חברת בנייני העיר הלבנה

גבי, לשעבר משנה למנכ"ל חברת יוסי אברהמי ומנכ"ל אורתם סהר החדשה. מביא איתו ניסיון עשיר בענף הנדל"ן למגורים בארץ ובחו"ל ויכולת יזמית מוכחת בהפיכת חזון למציאות.

שרה גרינשטיין

מנהלת שינויי דיירים ותיאום אדריכלי

שרה, בעלת ניסיון של למעלה מ20 שנה בעיצוב פנים, במסגרת עבודתה היתה חלק מהתיאום האדריכלי של חברת חבס בפרויקט yoo ובפרויקט רוטשילד 1. כמו כן, שרה עבדה באופן פרטי עם לקוחות רבים בפרויקטי יוקרה.

עומר גוטהולץ

אדריכל וסמנכ"ל תכנון בחברת בנייני העיר הלבנה ומנהל תחום התחדשות עירונית.

עומר, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום האדריכלות, הפיקוח והניהול, עם התמחות בפרויקטים של בנייני מגורים בתל אביב.

גידי בר אוריין

הבחירה הטבעית לתפקיד תכנון מבני המגורים של ערך עיר. משרד האדריכלים בר אוריין מתמחה בהתחדשות העירונית בתל אביב ואחראי לחזותם של מבני מגורים ומשרדים, מבנים לשימור וגשרים בעיר. בר אוריין מדגיש יחס של אהבה וכבוד לנכסי התרבות של העיר, יחד עם הערכה למסורת האדריכלית התל אביבית תוך שילובה בתפיסות אדריכליות עכשוויות וטכנולוגיות בנייה מתקדמות.

דנה אוברזון

מתכננת מבואות הכניסה והחצרות של בנייני ערך עיר. סטודיו דנה אוברזון אדריכלים מקפיד על קו נקי ומדויק. הקו התכנוני מתכתב עם ערכי האדריכלות של תל אביב ובמקביל נותן להם פרשנות חדשה. בעיצוב החלל הציבורי, מספסל הרחוב ועד הכניסה לדירה, מוקדשת חשיבה מפורטת לחוויית המשתמש ועובר האורח. העיסוק במפגש שבין חלל וחומר, מבטיח עיצוב עדכני שיודע לעמוד במבחן הזמן.