ערך עיר | עיין ערך בארי 9 עיין ערך בארי 9 – ערך עיר

עיין ערך בארי 9

רגע לפני שעולים על הקרקע!

יש לכם הזדמנות לפגוש את צוות האדריכלים שלנו שיזיז קירות בשבילכם ויתאים עבורכם את גודל הבית, מספר החדרים ומרחבי הפנים הנכונים והמדויקים ביותר עבורכם.

לתאום פגישה ליום הפתוח השאירו פרטים

מחכים לראותכם!

ימים א'- ב' | 17:00-09:00 | 19-20.5.19

כתובתנו: דרך מנחם בגין 144 א', תל אביב, קומה 30
הכניסה לחניון דרך רח' נח ויהודה מוזס

עיין ערך בית בתל אביב

כל תל אביבי יודע שהיופי האמיתי של תל אביב נחבא ברחובות השקטים והסמויים מן העין. מיזם ערך עיר, יצר בלב העיר האהובה, סדרת הזדמנויות מגורים יחודיית לאנשים שאוהבים את תל אביב. הזדמנות המגורים הראשונה של ערך עיר, הוא הבניין בבארי 9.

השכנים באזור מבוססים ומשכילים, ובזכות הגבלת גובה הבנייה בסביבה מובטחים לדיירים קו רקיע פתוח ונוף עירוני ירוק. הבניין יכלול שבע קומות ויציע לבחירתכם, דירות 3, 4 ו- 5 חדרים וארבע דירות גג, שתיים מהן גדולות במיוחד.

דירת 3 חדרים החל מ-3,850,000  

ליצירת קשר:

נעים להכיר: ערך עיר

מאחורי המושג ערך עיר עומדות החברות המנוסות ביותר בבניה בתל אביב: בולווארד טרה ובנייני העיר הלבנה. שיתוף הפעולה הבלעדי למיזם ערך עיר, כולל התחייבות לשמור על אופי העיר ואווירתה, ולספק לדיירים חוויית מגורים איכותית, נעימה ומפנקת, לאורך זמן.

בארי 9, הבניין הראשון של מיזמי ערך עיר, מתוכנן על ידי משרד האדריכלים בר-אוריין, להשתלבות בצורה טבעית בנוף העירוני תוך שימת דגש על שמירת ערכו לאורך זמן. החצר וחלל הכניסה המעוצבים בידי משרד האדריכלית דנה אוברזון, מציעים לדיירים מרחב מזמין ונעים בזכות השילוב שבין החומרים והצמחייה.

ערך עיר בתים לאנשים
שאוהבים את תל אביב

ליצירת קשר: